• ДОСТАВКА

  Доставимо в будь-яку точку України

 • АСОРТИМЕНТ

  Широкий асортимент товарів, часткова відмова при доставці

 • ОПЛАТА КУР'ЄРОВІ І ОНЛАЙН

  Оплата при отриманні або онлайн (знижка 5% на нову колекцію)

 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

  Тільки оригінальні товари, світові бренди


 • ДОСТАВКА

  Доставимо в будь-яку точку України

 • АСОРТИМЕНТ

  Широкий асортимент товарів, часткова відмова при доставці

 • ОПЛАТА КУР'ЄРОВІ І ОНЛАЙН

  Оплата при отриманні або онлайн (знижка 5% на нову колекцію)

 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

  Тільки оригінальні товари, світові бренди

Батут Just Fun 305см Blue сіткa внутрішня + драбинка

5 од.

3 599 грн

+ -

Замовити в один клік

Вибране

Опис

Відгуки

   Just Fun- це нова марка батута, в якому досвідченні експерти зібрали все, що найкраще з різних батутів і запроєктували один, який принесе максимальний захист і задоволення Вашим дітям. В ньому кожна деталь ретельно і довго обдумувалась, щоб створити власне його. Після багатьох тестів виявилось, що круг рами батута в якому труби квадратні, являється найбільш міцнішим і витрвалішим каркасом навіть до 300 кг. Доказом наших слів є відео з проведених тестів. Це важливо, щоб вибрати батут з якісним і міцним каркасом, бо це основне так, як фундаменти у нашому домі.

  Принцип роботи батута заснований, також на дії пружин і мати. Якість стрибків, а також сила підкидання залежить від кількості пружин, чим більше тим вище можна підстрибувати користовачу. Для того в Just Fun застосували максимальну кількість пружин до даного розміру, а також використано додаткову охорошу металу, щоб з часом нетріскали і нервались. Мата Just Fun відповідає наступним європейським вимогам: • цертифікат СЕ/ EN71 • міцна на розрив • ідеально гладка поверхня • стійкість до впливу УФ випромінювань, а також на сніг і воду • стійкість до вигинів • швидке повернення в вихідне положення при розтягуванні поверхні Just Fun запроєктували в двох кольорах. Сині стандартні або кольорові, які справляють, що вигляд батута більш веселий і різноманітний.

  Найважливішою метою виробництва батута Just Fun являється найкраща якість, а за цим йде мільони задоволених кліентів, які будуть рекомендувати власне його.

  Чим відрізняється від інших і для чого власне його маєте купити: - Круг рами виконано з квадратних трубок за новою американською технологією - Трубки: подвійне оцинковування всередині та зовні - Пружини зміцнені додатковим покриттям до сталі - Мата за USA Technology з подвійними шарами швів - Ноги грубі і стабільні - Кріплення стойки сітки зміцнений якісними елементами - Драбинка зроблена з грубих сталевих труб, які регулюється - Великий вибір в кольорах і сітці зовнішній або внутрішній

Технічні характеристики:

діаметр рами: 312см - 10фт діаметр стрибучої поверхні - 305см

рама: виготовлена з квадратної труби 38мм на 38мм

внутрішня сіткa

Максимальна маса користувача: 150 кг

Висота: 245см

Висота від землі до мата: 65см

Висота сітки: 180 см кількість ніг: 3 подвійні (форма U) кількість повідомлень: 6 шт кількість пружин 60 шт., загартований діаметр 22 * L130 * 3.0 * 25N всі елементи оцинкованої рами всередині і зовні металеві сходи: 1 шт

Сертифікат CE / EN71

Гарантія: 10 років для сталевих елементів

Гарантія: 24 місяці для інших виробів.

Сітка: поліетилен Мат: ПП, стійкий до ультрафіолетових променів, розроблений згідно

USA TECHOLOGY Захисна пружина: ПВХ + ПЕ синій

Наповнення пружинного мата: піна EPE - товщина: 10мм

Розміри і вага упаковки - 160 х 45 х 22 / 40 кг

Клас 
2019-10-30

Батут Just Fun 305см

Приобрели батут Just Fun с защитной сеткой в прошлом году. Одна из лучших покупок для наших детей (да и для нас самих). Батут большой, очень прочный (бывает нем и по шесть-семь детей за раз). Очень прост в сборке-разборке (муж справляется в одиночку). К батуту прилагается инструкция по технике безопасности, что не очень важно.
Прыжки на батуте отлично развивают разные группы мышц, тренируют координацию, выносливость, вестибулярный аппарат. Летом, дети с неохотой посещают спортивные секции, поэтому батут, это альтернативная замена физическим нагрузкам. Дети, веселясь и играя, сами не замечают как хорошо и активно физически развиваются.

Написати свій відгук!

Написати відгук
Батут Just Fun 305см Blue сіткa внутрішня + драбинка

Батут Just Fun 305см Blue сіткa внутрішня + драбинка