• ДОСТАВКА

  Доставимо в будь-яку точку України

 • АСОРТИМЕНТ

  Широкий асортимент товарів, часткова відмова при доставці

 • ОПЛАТА КУР'ЄРОВІ І ОНЛАЙН

  Оплата при отриманні або онлайн (знижка 5% на нову колекцію)

 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

  Тільки оригінальні товари, світові бренди

Доставка товару

    Ми доставляємо товар по всій Україні і можемо відправити в будь-яке місто регіону, в якому є відділення служби доставки «Нова Пошта» або «Ін-Тайм». Відправка протягом 24 годин після підтвердження купівлі. Доставка в інші міста здійснюється кур'єрськими службами доставки з 9-00 до 17-00 у робочі дні.

    Ми перевіряємо кожне замовлення перед відправкою, щоб уникнути непорозумінь після його отримання. Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар у представництві транспортної компанії у Вашому місті, за наявності паспорта . Крім того, за окрему плату, "Нова пошта ", "Інтайм " надають послугу доставки вантажу до дверей одержувача (про бажання скористатися даной послугою, просимо повідомляти при оформленні замовлення) . Товар видається в пунктах видачі кур'єрської служби, адреси пунктів можна подивитися на сайтах "Нова почта", "Інтайм".

     Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній . Адміністрація інтернет- магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг. Замовлення, зроблені після 15-00, ми відправляємо на наступний робочий день, доставка займає 1 - 2 дні, в залежності від міста призначення.