• ДОСТАВКА

  Доставимо в будь-яку точку України

 • АСОРТИМЕНТ

  Широкий асортимент товарів, часткова відмова при доставці

 • ОПЛАТА КУР'ЄРОВІ І ОНЛАЙН

  Оплата при отриманні або онлайн (знижка 5% на нову колекцію)

 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

  Тільки оригінальні товари, світові бренди

     Iнтернет-магазин Кalama 

   Mожемo Вам запропонувати великий вибір товарів з Польщі. У нас в продажі товари для дітей, для спорту, для дому/саду і туризму. Хороша якість і низькі ціни відрізняють нас від конкуренції. Ми працюємо на пряму з виробниками товарів з Європи.

     Щодня з'являються нові розділи з цікавими товарами, включаючи товари для спорту і туризму, так що, звернувшись в наш магазин, Ви не тільки порадуєте дітей батутом чи гiркою, а й облаштуєте свій будинок корисною технікою i активно проведете час на відпочинку.

     Головне представництво компанії знаходиться в Самборі , однак, Ви можете не турбуватися про терміни доставки Вашого замовлення, так як налагоджена логістична база допомагає доставляти замовлення по всій Україні в найкоротші терміни і без передоплати. Кур'єрська доставка здійснюється компаніями "Нова Пошта" та "Інтайм", склади яких знаходяться, як у великих, так і в маленьких населених пунктах України.


       Головною метою компанії Калама є підтримання якості обслуговування на високому рівні, що відповідає світовим стандартам. Перш за все, ми хочемо, щоб наші покупці сприймали нас як надійного і вірного партнера, який допомагає робити вигідні покупки і приносить тільки позитивні емоції.