• ДОСТАВКА

  Доставимо в будь-яку точку України

 • АСОРТИМЕНТ

  Широкий асортимент товарів, часткова відмова при доставці

 • ОПЛАТА КУР'ЄРОВІ І ОНЛАЙН

  Оплата при отриманні або онлайн (знижка 5% на нову колекцію)

 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

  Тільки оригінальні товари, світові бренди

Як вибрати меблі для кухні

Існує думка, що від кухні залежить і смак їжі. Якщо розкласти по поличках, то вийде, що зручна і красива кухонні меблі, начиння і т.п. найсприятливішим чином впливають на настрій. А вже гарний настрій - це головний інгредієнт будь-якої страви. Так що, як не крути, а інтер'єр кухні має надзвичайне значення. І тут роль «першої скрипки» відведена кухонного гарнітуру. Він задає стиль і атмосферу приміщення, а від його розташування безпосередньо залежить комфорт.

Як правильно вибирати меблі для кухні

В першу чергу треба виходити з габаритів приміщення. Якщо метраж невеликий, а також якщо вікно і двері мають не надто зручне розташування, то найбільш вдалим варіантом будуть кутові кухні. Такі моделі допомагають найбільш раціонально використовувати простір, помітно економлячи площу. Звичайно в куті розташовується мийка, часто також кутової форми.
Кількість шаф і навісних полиць може варіюватися. Ще один важливий плюс такого розміщення меблів - ергономічність. Все необхідне для господині - завжди під рукою.
У багатьох квартирах старої споруди можна виявити всілякі виступи, еркери, ніші, закруглені кути та інші архітектурні нюанси, які значно ускладнюють облаштування приміщення. Стандартні, готові кухонні гарнітури можуть не підійти. У такому випадку рішенням стануть кухні на замовлення.
Перш ніж замовити меблі для кухні, уявіть собі, де у вас будуть перебувати мийка, плита, холодильник (з урахуванням відкривання дверцят) і т.п., чи зручно буде таке розташування. Вважається, що робочу поверхню найкраще розмістити між плитою і миттям. Холодильник ж слід поставити осторонь від духової шафи або варильної поверхні.
Для просторих приміщень кутові кухні також не менш актуальні. При подібній плануванні легко розділити кухню на робочу і обідню зону.

Дизайн кухні

Дизайн кухонного інтер'єру увазі все: колірне рішення, вибір матеріалів, наявність декоративної обробки, форму тощо У якому стилі повинна бути кухня - справа смаку господині. Однак тяжіє вона до модним тенденціям або дотримується класики, важливо дотримати загальну стилістику, навіть у дрібницях.
Вибір колірної гами також повинен бути обдуманим. Прийнято вважати, що відтінки червоного збуджують апетит. Проте щодня перебувати в приміщенні, де переважає червоний колір, непросто. Це найсильніший подразник, тому незабаром така кухня може вам набриднути. З точки зору психології найкраще зупинити свій вибір на квітах не надто яскравих - бежевий, металік, фісташковий і т.п. Безпрограшним варіантом буде фасад кухні з натурального дерева.